Вперше в Коростені пройшли змагання Командного Кубку України з мотокросу

У неділю, 16 жовтня, вперше в Коростені відбулися змагання командного Кубку України з мотокросу, які проходили на території мототреку (154км траси Київ-Ковель).

Змагання відбулися за підтримки міського голови Москаленка Володимира Васильовича, Народного депутата України Арешонкова Володимира Юрійовича, компанії “UPG” та ТОВ “Коростенської райагропромтехніки”.Організаторами заходу також виступили мотоциклетна асоціація України та туристично-спортивний клуб “Адреналін”, який працює у місті з 2014 року.

Серед учасників змагань були не тільки коростенці, а й гості з інших міст – Прилуки, Тернівка, Олександрія, Славута, Обухів, Бердичів, Житомир, Харків, Оріхів та Київ. Сюрпизом для гостей та учасників заходу стала участь іменитів спортсменів – Олександра Морозова та Петра Горбатенко, які є неодноразовими переможцями і призерами чемпіонатів Європи і світу.

Честь нашого міста захищали спортсмени туристично-спортивного клубу “Адреналін”. Кращий результат серед коростенців показали Юрківський В’ячеслав, який посів ІІ місце у розділі “Аматор”, Карбовський Олег та Білошицький Іван, які стали четвертими, виступаючи у номінації “Мотоцикл з коляскою”. Усіх переможців та призерів змагань відзначили грамотами та медалями, а глядачі та вболівальники могли споглядати мотошоу на теренах нашого краю.