Розклад руху приміських поїздів м. Коростень

Розклад руху приміських поїздів м. Коростень

Розклад руху приміських поїздів м. Коростень

ст. Коростень  (Житомирська область / Україна) Термін дії
Обіг Маршрут прямування приб. відпр. з по
6612 щоденно Коростень – Святошин 05:10 2016-03-27 2016-12-10
6461/6462 крім вт., чт., сб. Коростень – Козятин-Пас. 05:15 2015-10-25 2016-12-10
6461 щоденно Коростень – Житомир 05:15 2015-10-25 2016-12-10
6502 по пн., ср., сб. Шепетівка – Коростень 07:00 2015-10-25 2016-12-10
6502 крім пн., ср., сб. Новоград-Вол. – Коростень 07:00 2015-10-25 2016-12-10
6460 щоденно Житомир – Коростень 07:11 2014-05-29 2016-12-10
6451 щоденно Бережесть – Коростень 07:14 2015-10-25 2016-12-10
6480 щоденно Олевськ – Коростень 07:18 2015-12-13 2016-12-10
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 07:28 2016-03-27 2016-12-10
6432 щоденно Коростень – Коростень-Под. 07:34 2015-12-13 2016-12-10
887/888 крім пн. Коростень – Вінниця 08:20 2016-03-27 2016-12-10
877 по пн. Коростень – Житомир 08:35 2015-09-07 2016-12-10
6431 щоденно Коростень-Под. – Коростень 08:35 2016-03-27 2016-12-10
6450 щоденно Коростень – Виступовичі 08:46 2013-05-26 2016-12-10
6620 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 08:50 2016-03-27 2016-12-10
6501 крім нд. Коростень – Шепетівка 08:55 2016-03-27 2016-12-10
6501Н по нд. Коростень – Шепетівка 08:55 2016-03-27 2016-12-10
6481 крім пт., сб., нд. Коростень – Олевськ 09:10 2015-12-13 2016-12-10
6605 по нд. Святошин – Яблунець 10:23 10:32 2016-03-27 2016-12-10
6605К крім нд. Святошин – Коростень 10:23 2016-03-27 2016-12-10
6483 по пт., сб., нд. Коростень – Олевськ 10:45 2015-12-13 2016-12-10
6452 по нд. Коростень – Овруч 11:00 2014-05-29 2016-12-10
871 по пт. Коростень – Житомир 12:40 2016-09-09 2016-12-10
6626 по нд. Яблунець – Київ-Пас. (Приміський) 13:10 13:16 2015-12-13 2016-12-10
6626К крім нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 13:16 2015-12-13 2016-12-10
878 по пн. Житомир – Коростень 14:28 2016-03-27 2016-12-10
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:43 2016-07-10 2016-12-10
6453 по нд. Виступовичі – Коростень 16:01 2016-03-27 2016-12-10
6482 по нд. Олевськ – Коростень 16:09 2016-03-27 2016-12-10
875 по нд. Коростень – Житомир 16:34 2016-09-04 2016-12-10
872 по пт. Житомир – Коростень 16:38 2016-09-09 2016-12-10
882 по пт. Житомир – Коростень 16:58 2016-09-09 2016-12-10
836 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 17:16 2016-09-04 2016-12-10
823 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 17:22 17:24 2016-03-27 2016-12-10
6484 крім нд. Олевськ – Коростень 17:27 2015-12-13 2016-12-10
6455 крім нд. Виступовичі – Коростень 17:30 2012-05-27 2016-12-10
6457 по нд. Овруч – Коростень 17:30 2014-05-29 2016-12-10
889/890 крім пн. Вінниця – Коростень 17:35 2016-03-27 2016-12-10
874/873 по пт. Коростень – Возлякове 17:50 2016-09-09 2016-12-10
879/880 по нд. Коростень – Козятин-Пас. 18:05 2016-09-04 2016-12-10
6634 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 18:06 2016-03-27 2016-12-10
6463 крім пт., сб. Коростень – Житомир 18:12 2015-12-13 2016-12-10
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:41 2016-03-27 2016-12-10
6504 щоденно Шепетівка – Коростень 18:52 2016-03-27 2016-12-10
6434 щоденно Коростень – Коростень-Под. 19:10 2013-05-26 2016-12-10
6461/6462 крім вт., чт., сб. Козятин-Пас. – Коростень 19:44 2016-03-27 2016-12-10
6462 щоденно Житомир – Коростень 19:44 2016-03-27 2016-12-10
6433 щоденно Коростень-Под. – Коростень 20:20 2013-05-26 2016-12-10
6454 щоденно Коростень – Бережесть 20:22 2014-05-29 2016-12-10
6638 щоденно Коростень – Борщагівка 20:30 2015-12-13 2016-12-10
6465 по пт., сб. Коростень – Житомир 20:30 2015-12-13 2016-12-10
6503 по вт., пт., нд. Коростень – Шепетівка 20:35 2015-12-13 2016-12-10
6503 крім вт., пт., нд. Коростень – Новоград-Вол. 20:35 2015-12-13 2016-12-10
6485 щоденно Коростень – Олевськ 20:42 2015-12-13 2016-12-10
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 22:00 2015-12-13 2016-12-10

Комментарии

Закрыть меню