Коростенські таланти здобули першість на чемпіонаті України  з танцювального спорту

Коростенські таланти здобули першість на чемпіонаті України з танцювального спорту

Цього року чемпіонат України  з танцювального спорту проходив у м. Бровари Київської області з 17 по 19 червня.  На чемпіонаті приймали участь пари з десяти міст України, до яких і долучився Коростень. Так, наше місто на змаганнях представляла пара Колчинцев Володимир та Андрєєва Надія, вихованці клубу «Мрія».  Завдяки своїм старанням і вмінню, а також тренерській підтримці Ніколайчука Володимира Івановича, коростенські таланти здобули І місце у категорії ,,Ювенали-2″. Вітаємо юних спортсменів та їх тренера з блискавичною перемогою!