Коростенські каратисти здобули перемогу на чемпіонаті Житомирської бласті з карате.

6 жовтня у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону ,,Спартак” проходили змагання з карате Відкритого чемпіонату Житомирської області серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. Участь у змаганнях брали команди з Житомира, Новограду-Волинського та Коростеня. Загальна кількість учасників змагань скалала близько 250 осіб. Допомогу та підтримку у проведенні чемпіонату надали: виконавчий комітет Коростенської міської ради та Народний депутат України Арешонков Володимир Юрійович. Честь нашого міста на змаганнях захищала команда каратистів СК ,,Скеля” під керівництвом тренера Зеленова Володимира Олександровича. За результатами змагань наша команда, у складі 54 каратистів,  виступаючи у індивідуальних і командних ката та спарингах, здобула 82 медалі (29 золотих, 23 срібних та 30 бронзових). У загальнокомандному заліку першу сходнку п’єдесталу посіли коростенці (СК ,,Скеля”), на другому місці опинились каратисти з Новограду-Волинського (МГО ,,Січ”), а третіми стали юні каратисти з Житомира (ГО ,,Додзе”). Вітаємо з перемогою наших земляків та їх тренера.