Команда з дзюдо Коростенської ДЮСШ виборила призові місця на чемпіонаті Житомирської області з дзюдо серед команд ДЮСШ.

До Коростишева 16 та 17 вересня зїхалися всі команди ДЮСШ з Житомирської області на чемпіонат Житомирської області з дзюдо, котрий був присвячений Дню фізичної культури та спорту. За честь нашого міста на чемпіонаті боролися вихованці відділення дзюдо Коростенської ДЮСШ “Старт” Житомирської обласної організації ФСТ “Україна” під керівництвом тренера Карпенюка Сергія Вікторовича. За результатами змагань срібну нагороду здобули учень ЗОШ № 2 Дячок Мирон (вагова категорія 46кг) та учень ЗОШ № 11 Куча Денис (вагова категорія 66кг). Бронзовими призерами стали учні міської гімназії Іскра Євген (вагова категорія 42кг) та Андреєв Михайло (вагова категорія 73кг), учень ЗОШ № 2 Рублевський Максим (вагова категорія 50кг), учень ЗОШ № 9 Давидюк Леонід (вагова категорія 81кг) та учень міського ліцею Зорін Артем (вагова категорія 34кг). Вітаємо юних спортсменів з гарними результатами.